Hakkında

Biz Kimiz?

Garaj, mekânsal hayallerinizi yılların vermiş olduğu tecrübe, kaliteli malzeme ve işçilik ile gerçeğe dönüştüren mobilya ve dekorasyon kuruluşudur.

Garaj Mobilya & Dekorasyon, fuar standı ,avm standı, teşhir standı, ofis, mağaza, showroom, iç mekan tasarımı, üretimi ve uygulama taleplerine eksiksiz hizmet vermek adına müşteri memnuniyetini esas alan ve bu kazanımla ilişkilerinde uzun süreli devamlılık elde eden, işini tutku ile yapan, alanında uzmanlaşmış bir kadro ve altyapıya sahip deneyimli bir kuruluştur.

 

Temel İlkelerimiz

1
Zamanında Teslimat
Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak, programlı ve disiplinli bir şekilde isteklerinizi karşılamak önceliklerimiz arasındadır.
2
Süreç Takibi ve İletişim
Projenizin üretimi esnasında istediğiniz her an projenin işlem sürecinde ait bilgilendirme ve üretime ait fotoğraf, video vb. tarafınıza iletilir.
3
Kaliteli İşçilik
Projelerde belirtilen materyaller alanında deneyimli kadromuzla profesyonel bir şekilde seçilip işlenir.
4
Müşteri Memnuniyeti
Siz değerli müşterilerimizi hayallerinizdeki mekanlarla bir araya getirmek bizim en temel prensibimizdir.

ÜRETİYORUZ

ihtiyaç odaklı mekanlar sunuyoruz...

Bildiğimiz İşi
YAPIYOR
Yaptığımız işi
SEVİYORUZ

 

ÖNCE
GÜVENLİK

İş sağlığı ve güvenliği eğitiminin, mesleki eğitimin önemli bir unsuru olarak, iş verimliliğinin arttırımında ve iş yerlerinde güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasında önemli rol oynadığı inancındayız. Hastalık, yaralanma, yangın gibi can ve mal güvenliğini tehdit eden bütün tehlikeleri ortadan kaldırmak amacıyla, sürekli iyileştirme için çaba gösteriyor, ekip arkadaşlarımızla eğitimler alıyoruz.

Garaj Mobilya & Dekorasyon olarak, çalışma ortamımızda, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yasal ve kurumsal çalışma şartlarını karşılayarak, güvenli ve sağlıklı çalışma sahası oluşturmayı hedefliyoruz.